Informacje ogólne
| Rok | 2011 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6 CRDi (128Hp) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | i30cw II |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4485 mm |
| Szerokość | 1780 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2650 |
| Waga | 1500 kg |
| Maksymalna szerokość | 1940 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1582 |
| Silnik kw | 94 kw |
| Silnik hp | 126 hp |
| Moment obrotowy | 94 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 77,2 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 185 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.1 s |
| Miasto paliw | 7.9 l/100km |
| Droga paliwa | 4.6 l/100km |
| Średnia paliwa | 5.8 l/100km |