Informacje ogólne
| Rok | 2011 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6i (130Hp) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | i30cw II |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4485 mm |
| Szerokość | 1780 mm |
| Wysokość | 1500 mm |
| Rozstaw osi | 2650 |
| Waga | 1500 kg |
| Maksymalna szerokość | 1820 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1591 |
| Silnik kw | 95 kw |
| Silnik hp | 127 hp |
| Moment obrotowy | 95 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 77 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/55 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 192 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.8 s |
| Miasto paliw | 8.8 l/100km |
| Droga paliwa | 5.5 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.7 l/100km |