Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6 CRDi (116 H.p.) DPF |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | i30cw |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4475 mm |
| Szerokość | 1775 mm |
| Wysokość | 1565 mm |
| Rozstaw osi | 2700 |
| Waga | 1565 kg |
| Maksymalna szerokość | 1920 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1582 |
| Silnik kw | 85 kw |
| Silnik hp | 114 hp |
| Moment obrotowy | 85 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 77,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 53 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/65R15 |
| Koła | 5,5J x 15 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 188 km/h |
| Przyśpieszenie | 11.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |