Informacje ogólne
| Rok | 2011 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.7d MT (116 HP) |
| Typ ciała | Wagon |
| Model | i40 Wagon |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4770 mm |
| Szerokość | 1815 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2770 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 2120 kg |
| Pojemność bagażnika | 553 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1685 |
| Silnik kw | 85 kw |
| Silnik hp | 114 hp |
| Moment obrotowy | 85 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 77,2 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | Euro 5 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.9 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |