Informacje ogólne
| Rok | 1997 - 2000 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.5i (88Hp) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Lantra II Estate |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4515 mm |
| Szerokość | 1735 mm |
| Wysokość | 1460 mm |
| Rozstaw osi | 2550 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1495 |
| Silnik kw | 65 kw |
| Silnik hp | 87 hp |
| Moment obrotowy | 65 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | - |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | - |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |