Informacje ogólne
| Rok | 2008 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.4 (144HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | Matrix II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4394 mm |
| Szerokość | 1765 mm |
| Wysokość | 1549 mm |
| Rozstaw osi | 2601 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2362 |
| Silnik kw | 116 kw |
| Silnik hp | 155 hp |
| Moment obrotowy | 116 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 88,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 50 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |