Informacje ogólne
| Rok | 1991 - 1996 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.5 i GT (115 HP) |
| Typ ciała | Coupe |
| Model | S-Coupe (SLC) |
| Drzwi | 2 |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 4215 mm |
| Szerokość | 1640 mm |
| Wysokość | 1328 mm |
| Rozstaw osi | 2383 |
| Waga | 1328 kg |
| Maksymalna szerokość | 1440 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1495 |
| Silnik kw | 84 kw |
| Silnik hp | 113 hp |
| Moment obrotowy | 84 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 75,5 mm |
| Zawory w cylindrach | 3 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/60 R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 195 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.5 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | 8.5 l/100km |