Informacje ogólne
| Rok | 2015 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.2d MT (200 HP) 4WD |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Santa Fe III Facelift |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 57 |
Funkcje ciała
| Długość | 4690 mm |
| Szerokość | 1880 mm |
| Wysokość | 1680 mm |
| Rozstaw osi | 2700 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 585 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 2199 |
| Silnik kw | 147 kw |
| Silnik hp | 197 hp |
| Moment obrotowy | 147 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 64 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 235/65/R17, 235/60/R18, 235/55/R19 |
| Koła | 7.0J x 17, 7.5J x 18, 7.5J x 19 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |