Informacje ogólne
| Rok | 2011 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6i (123Hp) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Solaris Hatchback |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4115 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2570 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 1565 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1591 |
| Silnik kw | 90 kw |
| Silnik hp | 121 hp |
| Moment obrotowy | 90 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 77 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.2 s |
| Miasto paliw | 7.9 l/100km |
| Droga paliwa | 4.9 l/100km |
| Średnia paliwa | 6 l/100km |