Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.6 MT (123 HP) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Solaris I Facelift Hatchback |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4120 mm |
| Szerokość | 1700 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2570 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 1565 kg |
| Pojemność bagażnika | 1043 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 1591 |
| Silnik kw | 90 kw |
| Silnik hp | 121 hp |
| Moment obrotowy | 90 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | - |
| Pojemność paliwa | 43 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 185/65R15 88H ; 195/55R16 87H |
| Koła | 6.0Jx15 ; 6.0Jx16 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 190 km/h |
| Przyśpieszenie | 10.3 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |