Informacje ogólne
| Rok | 2010 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.4 MT (178 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Sonata VI (YF) |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4820 mm |
| Szerokość | 1835 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2795 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 1980 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2359 |
| Silnik kw | 131 kw |
| Silnik hp | 176 hp |
| Moment obrotowy | 131 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 88 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/55 R17 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 210 km/h |
| Przyśpieszenie | 9.1 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |