Informacje ogólne
| Rok | 2014 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.4 AT (185 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Sonata VII (LF) Sedan |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4854 mm |
| Szerokość | 1864 mm |
| Wysokość | 1476 mm |
| Rozstaw osi | 2804 |
| Waga | 1476 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | 462 l |
Transmisja silnika
| Silnik | 2359 |
| Silnik kw | 136 kw |
| Silnik hp | 182 hp |
| Moment obrotowy | 136 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 88 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 6 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 70 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 205/65R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |