Informacje ogólne
| Rok | 2007 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.4 AT (173 HP) |
| Typ ciała | Compact MPV |
| Model | Starex (H-1) II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 8 |
Funkcje ciała
| Długość | 5125 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Wysokość | 1925 mm |
| Rozstaw osi | 3200 |
| Waga | 1925 kg |
| Maksymalna szerokość | 2930 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2359 |
| Silnik kw | 127 kw |
| Silnik hp | 170 hp |
| Moment obrotowy | 127 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 88 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 4 |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 75 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/70 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 180 km/h |
| Przyśpieszenie | 18.5 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |