Informacje ogólne
| Rok | 2007 - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.5d AT (170 HP) 4WD |
| Typ ciała | Compact MPV |
| Model | Starex (H-1) II |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 8 |
Funkcje ciała
| Długość | 5125 mm |
| Szerokość | 1920 mm |
| Wysokość | 1925 mm |
| Rozstaw osi | 3200 |
| Waga | - |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2497 |
| Silnik kw | 125 kw |
| Silnik hp | 168 hp |
| Moment obrotowy | 125 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 91 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 75 liters |
| Eco standart | Euro 4 |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/70 R16 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 183 km/h |
| Przyśpieszenie | 14.5 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |