Informacje ogólne
| Rok | 2001 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.0 CRD i (113 HP) |
| Typ ciała | SUV |
| Model | Trajet (FO) |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 4695 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1710 mm |
| Rozstaw osi | 2830 |
| Waga | 1710 kg |
| Maksymalna szerokość | 2510 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1991 |
| Silnik kw | 83 kw |
| Silnik hp | 111 hp |
| Moment obrotowy | 83 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Common rail |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 83 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | Diesel |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 170 km/h |
| Przyśpieszenie | 14.2 s |
| Miasto paliw | 9.3 l/100km |
| Droga paliwa | 6 l/100km |
| Średnia paliwa | 7.2 l/100km |