Informacje ogólne
| Rok | 2000 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 2.7 i V6 24V (173 HP) |
| Typ ciała | Estate |
| Model | Trajet (FO) |
| Drzwi | 5 |
| Siedzenia | 7 |
Funkcje ciała
| Długość | 4695 mm |
| Szerokość | 1840 mm |
| Wysokość | 1710 mm |
| Rozstaw osi | 2830 |
| Waga | 1710 kg |
| Maksymalna szerokość | 2440 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 2667 |
| Silnik kw | 127 kw |
| Silnik hp | 170 hp |
| Moment obrotowy | 127 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 6 |
| Średnica cylindrów | 86,7 mm |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 65 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | Yes |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 215/65 R15 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 192 km/h |
| Przyśpieszenie | 11.5 s |
| Miasto paliw | 15.8 l/100km |
| Droga paliwa | 8.7 l/100km |
| Średnia paliwa | 11.3 l/100km |