Informacje ogólne
| Rok | 1999 - 2005 |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.3i (86Hp) |
| Typ ciała | Hatchback |
| Model | Verna Sedan II |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | - |
Funkcje ciała
| Długość | 4260 mm |
| Szerokość | 1680 mm |
| Wysokość | 1395 mm |
| Rozstaw osi | 2440 |
| Waga | 1395 kg |
| Maksymalna szerokość | - |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1341 |
| Silnik kw | 63 kw |
| Silnik hp | 84 hp |
| Moment obrotowy | 63 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | - |
| Średnica cylindrów | 71,5 mm |
| Zawory w cylindrach | - |
| Gears | - |
| Paliwo | A-95 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/70 R13 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | - |
| Przyśpieszenie | - |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |