Informacje ogólne
| Rok | 2006 - - |
| Marka | Hyundai |
| Silnik | 1.4 i 16V (97) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | Verna Sedan |
| Drzwi | 4 |
| Siedzenia | 5 |
Funkcje ciała
| Długość | 4280 mm |
| Szerokość | 1695 mm |
| Wysokość | 1470 mm |
| Rozstaw osi | 2500 |
| Waga | 1470 kg |
| Maksymalna szerokość | 1580 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1399 |
| Silnik kw | 71 kw |
| Silnik hp | 95 hp |
| Moment obrotowy | 71 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Injection |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | - |
| Zawory w cylindrach | 4 |
| Gears | 5 |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 45 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | 175/70 R14 |
| Koła | - |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 177 km/h |
| Przyśpieszenie | 12.3 s |
| Miasto paliw | 8 l/100km |
| Droga paliwa | 5.1 l/100km |
| Średnia paliwa | 6.2 l/100km |