Informacje ogólne
| Rok | 1990 - 1991 |
| Marka | Trabant |
| Silnik | 1.1 (41 HP) |
| Typ ciała | Sedan |
| Model | 1.1 Tramp |
| Drzwi | - |
| Siedzenia | 4 |
Funkcje ciała
| Długość | 3521 mm |
| Szerokość | 1528 mm |
| Wysokość | 1420 mm |
| Rozstaw osi | 2020 |
| Waga | 1420 kg |
| Maksymalna szerokość | 1085 kg |
| Pojemność bagażnika | - |
Transmisja silnika
| Silnik | 1043 |
| Silnik kw | 30 kw |
| Silnik hp | 40 hp |
| Moment obrotowy | 30 N*m/rpm |
| Zapas paliwa | Carburetor |
| Cylindry | 4 |
| Średnica cylindrów | 59 mm |
| Zawory w cylindrach | 2 |
| Gears | - |
| Paliwo | A-92 |
| Pojemność paliwa | 28 liters |
| Eco standart | - |
Podwozie
| ABS | - |
| Przednie hamulce | - |
| Tylne hamulce | - |
| Opony | - |
| Koła | 4JX13H-R45 |
Uruchamianie funkcji
| maksymalna prędkość | 125 km/h |
| Przyśpieszenie | 22 s |
| Miasto paliw | - |
| Droga paliwa | - |
| Średnia paliwa | - |