Informatii generale
| An | 2011 - - |
| Marca | Chery |
| Motor | 1.5 (108 Hp) |
| Tipul corpului | Hatchback |
| Model | Bonus (A13) Sedan |
| usi | - |
| scaune | - |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4269 mm |
| Lăţime | 1686 mm |
| Înălţime | 1492 mm |
| Ampatamentul | 2527 |
| Greutate | 1492 kg |
| lățimea maximă | 1575 kg |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 1497 |
| Motorul kw | 80 kw |
| Motor hp | 107 hp |
| Cuplul | 80 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | - |
| Cilindri | - |
| Diametrul cilindrilor | - |
| Supape în cilindri | - |
| Gears | - |
| Combustibil | A-92 |
| Capacitatea de combustibil | - |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | Yes |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | 185/60R15 |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | 160 km/h |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | - |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |