Informatii generale
| An | 2005 - - |
| Marca | FAW |
| Motor | 2.7 TDI (180Hp) |
| Tipul corpului | Wagon |
| Model | A6 Avant (4F,C6) |
| usi | - |
| scaune | - |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4933 mm |
| Lăţime | 1855 mm |
| Înălţime | 1463 mm |
| Ampatamentul | 2843 |
| Greutate | 1463 kg |
| lățimea maximă | 2445 kg |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 2698 |
| Motorul kw | 132 kw |
| Motor hp | 177 hp |
| Cuplul | 132 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Common rail |
| Cilindri | - |
| Diametrul cilindrilor | 83 mm |
| Supape în cilindri | - |
| Gears | - |
| Combustibil | Diesel |
| Capacitatea de combustibil | 80 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | Yes |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | 225/55 R16 |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | - |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | - |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |