Informatii generale
| An | 1987 - 1991 |
| Marca | Isuzu |
| Motor | 2.2 D (87 HP) |
| Tipul corpului | SUV |
| Model | Bighorn Pickup |
| usi | 2 |
| scaune | 5 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4120 mm |
| Lăţime | 1650 mm |
| Înălţime | 1845 mm |
| Ampatamentul | 2300 |
| Greutate | 1845 kg |
| lățimea maximă | - |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 2238 |
| Motorul kw | 64 kw |
| Motor hp | 86 hp |
| Cuplul | 64 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Diesel |
| Cilindri | - |
| Diametrul cilindrilor | - |
| Supape în cilindri | - |
| Gears | 5 |
| Combustibil | Diesel |
| Capacitatea de combustibil | 83 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | - |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | - |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | - |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | - |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |