Informatii generale
| An | 1998 - 2002 |
| Marca | Isuzu |
| Motor | 3.0 DT(160 HP) |
| Tipul corpului | SUV |
| Model | Bighorn (SUV) |
| usi | 5 |
| scaune | 5 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4750 mm |
| Lăţime | 1745 mm |
| Înălţime | 1840 mm |
| Ampatamentul | 2760 |
| Greutate | 1840 kg |
| lățimea maximă | - |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 2999 |
| Motorul kw | 117 kw |
| Motor hp | 157 hp |
| Cuplul | 117 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Common rail |
| Cilindri | 4 |
| Diametrul cilindrilor | 95,4 mm |
| Supape în cilindri | 4 |
| Gears | 5 |
| Combustibil | Diesel |
| Capacitatea de combustibil | 85 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | - |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | 245/70 R16 |
| Roți | 16X7JJ |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | - |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | - |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |