Informatii generale
| An | 2012 - |
| Marca | Nissan |
| Motor | 1.5d MT (90 HP) |
| Tipul corpului | Hatchback |
| Model | Note II |
| usi | 5 |
| scaune | 5 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4083 mm |
| Lăţime | 1691 mm |
| Înălţime | 1551 mm |
| Ampatamentul | 2600 |
| Greutate | 1551 kg |
| lățimea maximă | 1510 kg |
| Boot capacitate | 1332 l |
Transmisia motorului
| Motor | 1461 |
| Motorul kw | 66 kw |
| Motor hp | 88 hp |
| Cuplul | 66 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Common rail |
| Cilindri | 4 |
| Diametrul cilindrilor | 76 mm |
| Supape în cilindri | 2 |
| Gears | 5 |
| Combustibil | Diesel |
| Capacitatea de combustibil | 46 liters |
| Eco standard | EURO V |
Şasiu
| ABS | - |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | 185/65R15 |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | 179 km/h |
| Accelerare | 11.9 s |
| Orașul de combustibil | 4.2 l/100km |
| Drumul de combustibil | 3.7 l/100km |
| Combustibil mediu | 3.2 l/100km |
3 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
2 months ago
acum 1 lună
acum 1 lună
acum 1 lună
acum 1 lună
acum 1 lună
acum 1 lună
acum 1 lună
12 days ago
12 days ago
12 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago
9 days ago