Informatii generale
| An | 1987 - 1989 |
| Marca | Nissan |
| Motor | 2.8D (94HP) |
| Tipul corpului | Sedan |
| Model | Skyline (R31) Sedan |
| usi | 4 |
| scaune | 5 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4590 mm |
| Lăţime | 1690 mm |
| Înălţime | 1410 mm |
| Ampatamentul | 2615 |
| Greutate | 1410 kg |
| lățimea maximă | - |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 2825 |
| Motorul kw | 69 kw |
| Motor hp | 92 hp |
| Cuplul | 69 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Diesel |
| Cilindri | 6 |
| Diametrul cilindrilor | 85 mm |
| Supape în cilindri | 2 |
| Gears | 5 |
| Combustibil | Diesel |
| Capacitatea de combustibil | 65 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | - |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | - |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | - |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | - |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |