Informatii generale
| An | 1989 - 1994 |
| Marca | Renault |
| Motor | 1.9 D (65 HP) |
| Tipul corpului | Wagon |
| Model | 21 Kombi (K48) |
| usi | 5 |
| scaune | 5 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4693 mm |
| Lăţime | 1726 mm |
| Înălţime | 1450 mm |
| Ampatamentul | 2809 |
| Greutate | 1450 kg |
| lățimea maximă | 1690 kg |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 1870 |
| Motorul kw | 48 kw |
| Motor hp | 64 hp |
| Cuplul | 48 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Diesel |
| Cilindri | 4 |
| Diametrul cilindrilor | 80 mm |
| Supape în cilindri | 2 |
| Gears | 5 |
| Combustibil | Diesel |
| Capacitatea de combustibil | 66 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | Yes |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | 175/65 R 14 |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | 155 km/h |
| Accelerare | 16 s |
| Orașul de combustibil | 7.3 l/100km |
| Drumul de combustibil | 4.6 l/100km |
| Combustibil mediu | 6.1 l/100km |