Informatii generale
| An | 2001 - 2003 |
| Marca | Toyota |
| Motor | 2.0 i 16V D-4 (152 HP) |
| Tipul corpului | Estate |
| Model | Nadia (SXN10) |
| usi | 5 |
| scaune | 5 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4435 mm |
| Lăţime | 1695 mm |
| Înălţime | 1625 mm |
| Ampatamentul | 2735 |
| Greutate | 1625 kg |
| lățimea maximă | 1595 kg |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 1998 |
| Motorul kw | 111 kw |
| Motor hp | 149 hp |
| Cuplul | 111 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Injection |
| Cilindri | 4 |
| Diametrul cilindrilor | 86 mm |
| Supape în cilindri | 4 |
| Gears | - |
| Combustibil | A-95 |
| Capacitatea de combustibil | 60 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | Yes |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | 195/60 R15 H |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | - |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | - |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |