Informatii generale
| An | 1996 - 2001 |
| Marca | Toyota |
| Motor | 2.0 (130 HP) |
| Tipul corpului | Wagon |
| Model | Town Ace Noah |
| usi | 4 |
| scaune | 6 |
Caracteristicile corpului
| Lungime | 4475 mm |
| Lăţime | 1695 mm |
| Înălţime | 1935 mm |
| Ampatamentul | 2715 |
| Greutate | 1935 kg |
| lățimea maximă | - |
| Boot capacitate | - |
Transmisia motorului
| Motor | 1998 |
| Motorul kw | 95 kw |
| Motor hp | 127 hp |
| Cuplul | 95 N*m/rpm |
| Alimentarea cu combustibil | Injection |
| Cilindri | 4 |
| Diametrul cilindrilor | - |
| Supape în cilindri | 4 |
| Gears | 5 |
| Combustibil | A-92 |
| Capacitatea de combustibil | 55 liters |
| Eco standard | - |
Şasiu
| ABS | - |
| Frânele față | - |
| Frânele spate | - |
| anvelope | - |
| Roți | - |
Caracteristici de rulare
| viteza maxima | - |
| Accelerare | - |
| Orașul de combustibil | 8 l/100km |
| Drumul de combustibil | - |
| Combustibil mediu | - |