Allmän information
| År | 2012 - |
| varumärke | Holden |
| Motor | 1.4 MT (120 HP) CNG |
| Kroppstyp | Compact MPV |
| Modell | Combo D |
| dörrar | 5 |
| Säten | 5 |
Kroppsfunktioner
| Längd | 4390 mm |
| Bredd | 1831 mm |
| Höjd | 1845 mm |
| Hjulbas | 2755 |
| Vikt | 1845 kg |
| maximal bredd | 1940 kg |
| Startkapacitet | 790 l |
Motoröverföring
| Motor | 1368 |
| Motor kw | 88 kw |
| Motorhk | 118 hp |
| Vridmoment | 88 N*m/rpm |
| Bränsletillförseln | Injection |
| cylindrar | 4 |
| Cylindrar diameter | 73,4 mm |
| Ventiler i cylindrar | 4 |
| Gears | 5 |
| Bränsle | Petrol |
| Bränslekapacitet | 60 liters |
| Eco standart | EURO VI |
Chassi
| magmuskler | - |
| Frambromsar | - |
| Bakre bromsar | - |
| Däck | - |
| Wheels | - |
Löpande egenskaper
| högsta hastighet | - |
| Acceleration | - |
| Bränsleby | - |
| Bränsleväg | - |
| Bränslemedelvärde | - |