Allmän information
| År | 1998 - 2003 |
| varumärke | Subaru |
| Motor | 0.7T (64Hp) |
| Kroppstyp | Hatchback |
| Modell | Pleo I |
| dörrar | - |
| Säten | - |
Kroppsfunktioner
| Längd | 3395 mm |
| Bredd | 1475 mm |
| Höjd | 1580 mm |
| Hjulbas | 2310 |
| Vikt | 1580 kg |
| maximal bredd | - |
| Startkapacitet | - |
Motoröverföring
| Motor | 658 |
| Motor kw | 47 kw |
| Motorhk | 63 hp |
| Vridmoment | 47 N*m/rpm |
| Bränsletillförseln | Injection |
| cylindrar | - |
| Cylindrar diameter | 56 mm |
| Ventiler i cylindrar | - |
| Gears | - |
| Bränsle | A-95 |
| Bränslekapacitet | 32 liters |
| Eco standart | - |
Chassi
| magmuskler | Yes |
| Frambromsar | - |
| Bakre bromsar | - |
| Däck | 145/70 R12 |
| Wheels | - |
Löpande egenskaper
| högsta hastighet | 130 km/h |
| Acceleration | - |
| Bränsleby | - |
| Bränsleväg | - |
| Bränslemedelvärde | - |
2 år sedan
2 månader sedan
2 månader sedan
2 månader sedan
2 månader sedan
2 månader sedan
2 månader sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
månad sedan
19 dagar sedan