Genel bilgi
| Yıl | 2005 - - |
| Marka | Ariel |
| Motor | 2.0i (200 Hp) |
| Vücut tipi | Pickup |
| model | Atom 2 |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 3410 mm |
| Genişlik | 1798 mm |
| Yükseklik | 1195 mm |
| Dingil açıklığı | 2345 |
| Ağırlık | 1195 kg |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1998 |
| Motor kw | 220 kw |
| Motor hp | 295 hp |
| dönme momenti | 220 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | 86 mm |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | - |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 185/60 R14 |
| Tekerlekler | 6J x 14 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | - |
| Hızlanma | 2.8 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
ay önce