Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | Audi |
| Motor | 1.2 TFSI (105Hp) |
| Vücut tipi | Wagon |
| model | A3 (8P) |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4238 mm |
| Genişlik | 1765 mm |
| Yükseklik | 1421 mm |
| Dingil açıklığı | 2578 |
| Ağırlık | 1421 kg |
| maksimum genişlik | 1775 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1197 |
| Motor kw | 77 kw |
| Motor hp | 103 hp |
| dönme momenti | 77 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 192 km/h |
| Hızlanma | 11 s |
| Yakıt kasabası | 6.7 l/100km |
| Yakıt yol | 4.7 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 5.5 l/100km |