Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | Audi |
| Motor | 4.1d AT (385 HP) 4WD |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | A8 (D8) Facelift |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5137 mm |
| Genişlik | 1949 mm |
| Yükseklik | 1460 mm |
| Dingil açıklığı | 2992 |
| Ağırlık | 1460 kg |
| maksimum genişlik | 2705 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 490 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 4134 |
| Motor kw | 282 kw |
| Motor hp | 378 hp |
| dönme momenti | 282 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 84,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 82 liters |
| Eko standart | EURO VI |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R18 |
| Tekerlekler | 8.0Jx18 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 4.7 s |
| Yakıt kasabası | 9.4 l/100km |
| Yakıt yol | 6.1 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.4 l/100km |