Genel bilgi
| Yıl | 2003 - - |
| Marka | Audi |
| Motor | 4.2 i V8 40V quattro (344 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | S4 Cabriolet |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4573 mm |
| Genişlik | 1778 mm |
| Yükseklik | 1391 mm |
| Dingil açıklığı | 2654 |
| Ağırlık | 1391 kg |
| maksimum genişlik | 2315 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4163 |
| Motor kw | 252 kw |
| Motor hp | 338 hp |
| dönme momenti | 252 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | 84,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 5 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 63 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/40 R18 Y |
| Tekerlekler | 8J X 18 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 5.9 s |
| Yakıt kasabası | 19.9 l/100km |
| Yakıt yol | 10.3 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 13.8 l/100km |