Genel bilgi
| Yıl | 2006 - - |
| Marka | Audi |
| Motor | 2.0 TFSI (200) S tronic |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | TT (8J) Coupe |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 2 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4178 mm |
| Genişlik | 1842 mm |
| Yükseklik | 1352 mm |
| Dingil açıklığı | 2468 |
| Ağırlık | 1352 kg |
| maksimum genişlik | 1680 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1984 |
| Motor kw | 147 kw |
| Motor hp | 197 hp |
| dönme momenti | 147 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 82,5 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 55 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/55 R16 |
| Tekerlekler | 7.5J X 16 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 6.4 s |
| Yakıt kasabası | 10.6 l/100km |
| Yakıt yol | 6 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.7 l/100km |