Genel bilgi
| Yıl | 1998 - - |
| Marka | Bentley |
| Motor | 4.4 V8 32V Turbo (354 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | Arnage I |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 5390 mm |
| Genişlik | 1930 mm |
| Yükseklik | 1515 mm |
| Dingil açıklığı | 3116 |
| Ağırlık | 1515 kg |
| maksimum genişlik | 2302 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4398 |
| Motor kw | 260 kw |
| Motor hp | 348 hp |
| dönme momenti | 260 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | - |
| Yakıt Kapasitesi | 94 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 255/55ZR17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 240 km/h |
| Hızlanma | 6 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |