Genel bilgi
| Yıl | 2013 - |
| Marka | Bentley |
| Motor | S 4.0 AT (528 HP) 4WD |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Continental GT II Coupe |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4806 mm |
| Genişlik | 2227 mm |
| Yükseklik | 1404 mm |
| Dingil açıklığı | 2746 |
| Ağırlık | 1404 kg |
| maksimum genişlik | 2750 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 358 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 3993 |
| Motor kw | 387 kw |
| Motor hp | 519 hp |
| dönme momenti | 387 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 90 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 275/40 R20 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 309 km/h |
| Hızlanma | 4.5 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |