Genel bilgi
| Yıl | 2012 - |
| Marka | Bentley |
| Motor | Speed 6.0 AT (625 HP) 4WD |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Continental GT II Coupe |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4806 mm |
| Genişlik | 1944 mm |
| Yükseklik | 1404 mm |
| Dingil açıklığı | 2746 |
| Ağırlık | 1404 kg |
| maksimum genişlik | 2750 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5998 |
| Motor kw | 458 kw |
| Motor hp | 614 hp |
| dönme momenti | 458 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 12 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 90 liters |
| Eko standart | EURO V |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 275/35 R21 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 330 km/h |
| Hızlanma | 4.2 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |