Genel bilgi
| Yıl | 2011 - - |
| Marka | Bentley |
| Motor | 4.0T V8 (507Hp) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | Continental GTC II |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4806 mm |
| Genişlik | 1943 mm |
| Yükseklik | 1403 mm |
| Dingil açıklığı | 2746 |
| Ağırlık | 1403 kg |
| maksimum genişlik | 2900 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4000 |
| Motor kw | 372 kw |
| Motor hp | 498 hp |
| dönme momenti | 372 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-98 |
| Yakıt Kapasitesi | 90 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 301 km/h |
| Hızlanma | 5 s |
| Yakıt kasabası | 15.8 l/100km |
| Yakıt yol | 8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.9 l/100km |