Genel bilgi
| Yıl | 1987 - 1994 |
| Marka | BMW |
| Motor | 750 i,iL V12 (300 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 7er (E32) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4910 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1410 mm |
| Dingil açıklığı | 2835 |
| Ağırlık | 1410 kg |
| maksimum genişlik | 2320 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 4988 |
| Motor kw | 220 kw |
| Motor hp | 295 hp |
| dönme momenti | 220 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 12 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 102 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/60 R15 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 7.4 s |
| Yakıt kasabası | 19.8 l/100km |
| Yakıt yol | 8.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 10.9 l/100km |