Genel bilgi
| Yıl | 1998 - 2000 |
| Marka | BMW |
| Motor | 730 d (184 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 7er (E38) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4986 mm |
| Genişlik | 1868 mm |
| Yükseklik | 1435 mm |
| Dingil açıklığı | 2930 |
| Ağırlık | 1435 kg |
| maksimum genişlik | 2365 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2926 |
| Motor kw | 135 kw |
| Motor hp | 181 hp |
| dönme momenti | 135 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 85 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 215/65 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 220 km/h |
| Hızlanma | 9.2 s |
| Yakıt kasabası | 12.1 l/100km |
| Yakıt yol | 6.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |