Genel bilgi
| Yıl | 1994 - 2001 |
| Marka | BMW |
| Motor | 750 i (326 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | 7er (E38) |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4984 mm |
| Genişlik | 1862 mm |
| Yükseklik | 1425 mm |
| Dingil açıklığı | 2930 |
| Ağırlık | 1425 kg |
| maksimum genişlik | 2495 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5379 |
| Motor kw | 239 kw |
| Motor hp | 320 hp |
| dönme momenti | 239 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 12 |
| Silindir çapı | 85 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 95 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/60 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 6.6 s |
| Yakıt kasabası | 19.6 l/100km |
| Yakıt yol | 10.1 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |