Genel bilgi
| Yıl | 1994 - 1999 |
| Marka | BMW |
| Motor | 5.4 850Ci (326 HP) |
| Vücut tipi | Coupe |
| model | 8er (E31) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 4 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4780 mm |
| Genişlik | 1855 mm |
| Yükseklik | 1340 mm |
| Dingil açıklığı | 2684 |
| Ağırlık | 1340 kg |
| maksimum genişlik | 2300 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5379 |
| Motor kw | 239 kw |
| Motor hp | 320 hp |
| dönme momenti | 239 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 12 |
| Silindir çapı | 85 mm |
| Silindirlerde valflar | 2 |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 90 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/50 R16 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 6.3 s |
| Yakıt kasabası | 21.1 l/100km |
| Yakıt yol | 9.9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | - |