Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | BMW |
| Motor | 3.0i (340Hp) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | M1 (E82) |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4380 mm |
| Genişlik | 1932 mm |
| Yükseklik | 1420 mm |
| Dingil açıklığı | 2660 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2979 |
| Motor kw | 249 kw |
| Motor hp | 334 hp |
| dönme momenti | 249 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 53 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 4.9 s |
| Yakıt kasabası | 13.6 l/100km |
| Yakıt yol | 7.3 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 9.6 l/100km |