Genel bilgi
| Yıl | 2000 - 2006 |
| Marka | BMW |
| Motor | 3.2i (343 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | M3 Coupe (E46) |
| Kapılar | 2 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4492 mm |
| Genişlik | 1780 mm |
| Yükseklik | 1372 mm |
| Dingil açıklığı | 2731 |
| Ağırlık | 1372 kg |
| maksimum genişlik | 2000 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3246 |
| Motor kw | 252 kw |
| Motor hp | 338 hp |
| dönme momenti | 252 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 87 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 63 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/45-245/40 R18 |
| Tekerlekler | 8J-9J X 18 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 303 km/h |
| Hızlanma | 4.9 s |
| Yakıt kasabası | 17.8 l/100km |
| Yakıt yol | 8.4 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 11.9 l/100km |