Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | BMW |
| Motor | 3.0 D (238 Hp) |
| Vücut tipi | Estate |
| model | M30d |
| Kapılar | - |
| Koltuklar | - |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4945 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Dingil açıklığı | 2900 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 2993 |
| Motor kw | 175 kw |
| Motor hp | 235 hp |
| dönme momenti | 175 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Diesel |
| Silindirler | - |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | - |
| Gears | - |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 80 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 6.9 s |
| Yakıt kasabası | 10.3 l/100km |
| Yakıt yol | 5.9 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 7.5 l/100km |