Genel bilgi
| Yıl | 1992 - 1995 |
| Marka | BMW |
| Motor | 3.8 (340 HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | M5 Touring (E34) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4720 mm |
| Genişlik | 1751 mm |
| Yükseklik | 1392 mm |
| Dingil açıklığı | 2764 |
| Ağırlık | 1392 kg |
| maksimum genişlik | 2280 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 3795 |
| Motor kw | 249 kw |
| Motor hp | 334 hp |
| dönme momenti | 249 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 89 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 90 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | Yes |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/45 R 17 ?????, 255/45R17 ??? |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 5.9 s |
| Yakıt kasabası | 18 l/100km |
| Yakıt yol | 8.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 11.3 l/100km |