Genel bilgi
| Yıl | 2010 - - |
| Marka | BMW |
| Motor | 5.6i V8 (408HP) |
| Vücut tipi | Sedan |
| model | M56 |
| Kapılar | 4 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4945 mm |
| Genişlik | 1845 mm |
| Yükseklik | 1500 mm |
| Dingil açıklığı | 2900 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | - |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 5552 |
| Motor kw | 299 kw |
| Motor hp | 401 hp |
| dönme momenti | 299 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 8 |
| Silindir çapı | - |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 7 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 80 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | - |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 250 km/h |
| Hızlanma | 5.2 s |
| Yakıt kasabası | 17.5 l/100km |
| Yakıt yol | 8.8 l/100km |
| Yakıt ortalaması | 12 l/100km |