Genel bilgi
| Yıl | 2004 - 2010 |
| Marka | BMW |
| Motor | 30d 3.0d AT (218 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X3 I (E83) |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4565 mm |
| Genişlik | 1853 mm |
| Yükseklik | 1674 mm |
| Dingil açıklığı | 2795 |
| Ağırlık | - |
| maksimum genişlik | 2350 kg |
| Önyükleme kapasitesi | 1560 l |
Motor Şanzıman
| Motor | 2993 |
| Motor kw | 160 kw |
| Motor hp | 214 hp |
| dönme momenti | 160 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Common rail |
| Silindirler | 6 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 6 |
| Yakıt | Diesel |
| Yakıt Kapasitesi | 67 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 235/55 R17 |
| Tekerlekler | 8.0 J X 17 |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 210 km/h |
| Hızlanma | 7.7 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
yıl önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
ay önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
gün önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce
saat önce