Genel bilgi
| Yıl | 2014 - |
| Marka | BMW |
| Motor | 20i xDrive 2.0 AT (184 HP) 4WD |
| Vücut tipi | SUV |
| model | X3 II (F25) Facelift |
| Kapılar | 5 |
| Koltuklar | 5 |
Vücut Özellikleri
| uzunluk | 4657 mm |
| Genişlik | 1881 mm |
| Yükseklik | 1678 mm |
| Dingil açıklığı | 2810 |
| Ağırlık | 1678 kg |
| maksimum genişlik | 2325 kg |
| Önyükleme kapasitesi | - |
Motor Şanzıman
| Motor | 1997 |
| Motor kw | 135 kw |
| Motor hp | 181 hp |
| dönme momenti | 135 N*m/rpm |
| Yakıt tedariği | Injection |
| Silindirler | 4 |
| Silindir çapı | 84 mm |
| Silindirlerde valflar | 4 |
| Gears | 8 |
| Yakıt | A-95 |
| Yakıt Kapasitesi | 67 liters |
| Eko standart | - |
şasi
| ABS | - |
| Ön frenler | - |
| Arka frenler | - |
| Lastikler | 225/60 R17 |
| Tekerlekler | - |
Koşu Özellikleri
| Max hız | 210 km/h |
| Hızlanma | 8.2 s |
| Yakıt kasabası | - |
| Yakıt yol | - |
| Yakıt ortalaması | - |